Size Özel Proje Üretir

BTH Bina Tesis Hizmetleri A.Ş - Hakkımızda

BTH Temizlik, Temizlik şirketleri sektöründe profesyonel yaklaşımı, kurumsal yönetim anlayışı,
hizmete verdiği önem, uzman yöneticileri ve deneyimli çalışanıyla sektörün önde gelen temizlik firmasıdır.Hizmet verdiği projelerde sonuca odaklı yapısı sayesinde temizlik işleri projelerini başarıyla yürütürken, işin gereğini eksiksiz olarak yerine getirmektedir.
BTH, Temizlik hizmetlerinde teknoloji yatırımına ve personel eğitimlerine büyük önem vermektedir.Ülke krizlerinden ve global kriz dönemlerinden kurumsal yönetimi sayesinde başarıyla çıkmış ve kurumsal yapısının vermiş olduğu sorumluluk anlayışı ile, sunduğu hizmetlerinde müşterilerine her zaman güven vermeye devam ediyor.

.Ofis temizliği, endüstriyel temizlik, inşaat sonrası temizlik, dış cephe yıkamaları ve temizliği, zemin temizliği cilalama ve parlatma işleri, ev temizliği, otel temizliği, hastane temizliği, alış veriş merkezleri temizliği, halı,koltuk yıkama, perde temizliği, panjur jaluzi temizliği,su deposu, havuz temizliği,yat, gemi temizliği vb. genel temizlik işlerinde müşteri isteklerine en üst seviyede cevap verebiliyor.
2011 yılında BTH-Bina Tesis Hizmetleri bünyesine katılarak, daha iyi temizlik hizmetleri vermek için yönetimini güçlendirdi.
Halen yılda ortalama 15 saat olan mesleki kişi başı personel eğitim süresini 2013 yılı itibarıyla 20 saate çıkarmayı hedefledi.
2017 yılında ülke geneline temizlik hizmeti, 2020 yılında ülke dışına temizlik hizmetleri verebilmek için bu günden alt yapı çalışmalarını başlattı.
2018 yılı itibarıyla katı ve sıvı kimyasal atık temizleme faaliyetlerine başlayacak şekilde 2015 yılında alt yapı başlatacak.
Deneyimli çalışanların en karmaşık temizlik işleri proje tasarımlarını mükemmele yakın yapmasıyla müşterilerin sorunsuz hizmet almalarını sağlıyor.
Her türlü temizlik ihtiyacınızı, en üst seviyede karşılayacak makine, teknoloji, deneyimli personele sahip bulunan BTH-Temizlik Şirketini arayın. Kaliteli hizmetle tanışın!

Saygılarımızla,

BTH - Bina Tesis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

SSL Certificate